Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Prokuroria mashtron me aktakuzën e veteranëve mashtrues
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokuroria mashtron me aktakuzën e veteranëve mashtrues

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokuroria mashtron me aktakuzën e veteranëve mashtrues

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 982 shikime
 • 982 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prokuroria mashtron me aktakuzën e veteranëve mashtrues

Kategoritë0 komente