Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Emisioni "Double Trouble" - Promo
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni "Double Trouble" - Promo

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni "Double Trouble" - Promo

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 459 shikime
 • 459 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni '' Double Trouble '' është format argetues dhe zbavites që zhvillohet ne kuadër të lojrave, moderohet nga Shqipe Berisha dhe Gonxhe Gërxhaliu, transmetohet të dielen në ora 18:00 në Klan Kosova.

Kategoritë


0 komente