Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Emisioni "Double Trouble" - Promo
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Emisioni "Double Trouble" - Promo

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Emisioni "Double Trouble" - Promo

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 462 shikime
 • 462 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush hoqi me shume topa, Mihrija apo Naimi? Cili nga partneret mund ta zevendesoje tjetrin? Kush eshte delja e killavta e kush pula shtatzene? Kete te diele ne Double Trouble gjuajtje me arme, denime e puthje te ngorhta. Double Trouble ora 18.00 ne Klan Kosova dhe Gjirafa Video.

Kategoritë


0 komente