Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Promo "Double Trouble" - ish-basketbollistet Ferit Zekolli dhe Florian Miftari.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Promo "Double Trouble" - ish-basketbollistet Ferit Zekolli dhe Florian Miftari.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Promo "Double Trouble" - ish-basketbollistet Ferit Zekolli dhe Florian Miftari.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 167 shikime
 • 167 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gonxhja dhe Shqipja kësaj radhe nuk janë me te gjatat. Studio e Double Trouble është shndërruar ne arenë gjigantesh.

Kategoritë


0 komente