Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Promovohet dy libra me vargje të autorit Martin Quni
Promovohet dy libra me vargje të autorit Martin Quni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Promovohet dy libra me vargje të autorit Martin Quni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Poezisë dhe historisë shqiptare i janë shtuar edhe dy tituj të ri letrat “Universi i Jetës” dhe “Lulja e Jetës”, të autorit Martin Quni, libra këto të cilat sot u promovuan në Biblioteka Kombëtare “ Pjetër Bogdani”.

Kategoritë


0 komente


0/500