Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Propozim martese në gjysmë maratonën e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Propozim martese në gjysmë maratonën e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Propozim martese në gjysmë maratonën e Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 70 shikime
 • 70 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy të rinj nga Prishtina kanë vendosur që të bashkojnë dashurinë e tyre përmes garës së gjysmë maratonës së Prishtinës. Garuesja me shifër 1051 ka marrë propozimin për martesë nga idashuri i saj me të arritur në finishin e shtegut, pasi përfundoi me sukses vrapimin e saj në kategorinë 5 kilometërshe.

Kategoritë


0 komente