Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjilanasit protestojnë kundër zhvendosjes së përmendores “ushtari i panjohur”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjilanasit protestojnë kundër zhvendosjes së përmendores “ushtari i panjohur”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjilanasit protestojnë kundër zhvendosjes së përmendores “ushtari i panjohur”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 114 shikime
 • 114 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente