Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Boll ma”, motoja e protestës në Prishtinë ku u kërkua sërish dorëheqja e policëve në Gjakovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Boll ma”, motoja e protestës në Prishtinë ku u kërkua sërish dorëheqja e policëve në Gjakovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Boll ma”, motoja e protestës në Prishtinë ku u kërkua sërish dorëheqja e policëve në Gjakovë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 94 shikime
 • 94 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Boll ma”, motoja e protestës në Prishtinë ku u kërkua sërish dorëheqja e policëve në Gjakovë

Kategoritë0 komente