Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Protestë e rreth 80 instruktorëve, tash 2 vjet kërkojnë të licencohen nga MI-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Protestë e rreth 80 instruktorëve, tash 2 vjet kërkojnë të licencohen nga MI-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Protestë e rreth 80 instruktorëve, tash 2 vjet kërkojnë të licencohen nga MI-ja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Protestë e rreth 80 instruktorëve, tash 2 vjet kërkojnë të licencohen nga MI-ja

Kategoritë


0 komente