Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Protestoj”, fton qytetarët në shesh të mërkurën, në orën 18:00
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Protestoj”, fton qytetarët në shesh të mërkurën, në orën 18:00

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Protestoj”, fton qytetarët në shesh të mërkurën, në orën 18:00

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Protestoj”, fton qytetarët në shesh të mërkurën, në orën 18:00

Kategoritë


0 komente