Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Protestojnë ish-punëtorët e “IMN Kosova”, kërkojnë 20 përqindëshin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Protestojnë ish-punëtorët e “IMN Kosova”, kërkojnë 20 përqindëshin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Protestojnë ish-punëtorët e “IMN Kosova”, kërkojnë 20 përqindëshin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 37 shikime
 • 37 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-punëtorët e ndërmarrjes së prodhimit të blloqeve “IMN Kosova” protestuan sot para Agjencisë Kosovare të Privatizimit, me kërkesën për kompensimin e 20 përqindëshit, i cili u është premtuar pas privatizimit të ndërmarrjes.

Kategoritë


0 komente