Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Protestues në Bruksel, kundërshtojnë shkëmbimin e territoreve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Protestues në Bruksel, kundërshtojnë shkëmbimin e territoreve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Protestues në Bruksel, kundërshtojnë shkëmbimin e territoreve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dy persona kanë shkuar të protestojnë sot në Bruksel derisa pritej të mbahej takimi mes presidentit të Kosovës dhe atij të Serbisë. Abdullah Tafili dhe Ismet Selimi, shqiptarë që jetojnë në Gjermani kanë thënë se po protestojnë në mënyrë paqësore meqë nuk pranojnë, siç u shprehën ata, tkurrje të kufijve të Kosovës.

Kategoritë


0 komente