Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Protestuesit paralajmërojnë denoncime nëse nuk ndalen fishekzjarrët e ProCredit Bankës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Protestuesit paralajmërojnë denoncime nëse nuk ndalen fishekzjarrët e ProCredit Bankës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Protestuesit paralajmërojnë denoncime nëse nuk ndalen fishekzjarrët e ProCredit Bankës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë mbledhur para Fakultetit të Edukimit, në Kampusin e Universiteti “Hasan Prishtina”, disa vetëm e me miq, e disa të tjerë kanë dalë edhe me kafshët e tyre shtëpiake.

Kategoritë


0 komente