Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

PSD-ja pret që të nisë debati nëpër komisione parlamentare për projektligjin për referendume
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PSD-ja pret që të nisë debati nëpër komisione parlamentare për projektligjin për referendume

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PSD-ja pret që të nisë debati nëpër komisione parlamentare për projektligjin për referendume

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

PSD-ja pret që të nisë debati nëpër komisione parlamentare për projektligjin për referendume

Kategoritë0 komente