Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pse leku dhe denari nuk konvertohen nga bankat komerciale në Kosovë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse leku dhe denari nuk konvertohen nga bankat komerciale në Kosovë?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse leku dhe denari nuk konvertohen nga bankat komerciale në Kosovë?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leku shqiptar dhe denari maqedonas nuk konvertohen në bankat që veprojnë në Kosovë. Ekspertët thonë se Kosova nuk ka një treg të fuqishëm financiar por që kërkojnë që kjo e drejt të njihet. Edhe pse sipas tyre, Banka Qendrore e Kosovës duhet të mbikëqyr institucionet financiare, në BQK deklarojnë se kjo nuk është çështje e tyre.

Kategoritë


0 komente