Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pse Nisma nuk merr pjese në takimet joformale mes PDK-së dhe AAK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse Nisma nuk merr pjese në takimet joformale mes PDK-së dhe AAK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse Nisma nuk merr pjese në takimet joformale mes PDK-së dhe AAK-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 18 shikime
 • 18 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse Nisma nuk merr pjese në takimet joformale mes PDK-së dhe AAK-së Realizator Bekon Mehmeti

Kategoritë


0 komente