Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pse nuk duhet votuar kundër kandidati? Përgjigjen Agim Bahtiri dhe Valdete Idrizi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse nuk duhet votuar kundër kandidati? Përgjigjen Agim Bahtiri dhe Valdete Idrizi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse nuk duhet votuar kundër kandidati? Përgjigjen Agim Bahtiri dhe Valdete Idrizi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,040 shikime
 • 2,040 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse nuk duhet votuar kundër kandidati? Përgjigjen Agim Bahtiri dhe Valdete Idrizi

Kategoritë


0 komente