Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pse shteti kurrë nuk kërko ti merret pasuria Enver Sekiraqës?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse shteti kurrë nuk kërko ti merret pasuria Enver Sekiraqës?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse shteti kurrë nuk kërko ti merret pasuria Enver Sekiraqës?

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 138 shikime
 • 138 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse shteti kurrë nuk kërko ti merret pasuria Enver Sekiraqës?

InDoks | Intervistë me Ehat Miftarajn, Drejtor Ekzekutiv në IKD

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Triumfi dhe rënia e Enver Sekiraqës”: https://bit.ly/2UoBmKs 


  0 komente