Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pse Vetëvendosje kundërshton kryesimin e Xhavit Halitit në një Komision
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pse Vetëvendosje kundërshton kryesimin e Xhavit Halitit në një Komision

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pse Vetëvendosje kundërshton kryesimin e Xhavit Halitit në një Komision

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 111 shikime
 • 111 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pse Vetëvendosje kundërshton kryesimin e Xhavit Halitit në një Komision

Kategoritë


0 komente