Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pyetja se amnistimi për krime lufte mund të jetë pjesë e bisedimeve, është befasi për Kryeministrin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pyetja se amnistimi për krime lufte mund të jetë pjesë e bisedimeve, është befasi për Kryeministrin

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pyetja se amnistimi për krime lufte mund të jetë pjesë e bisedimeve, është befasi për Kryeministrin

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 249 shikime
 • 249 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pyetja se amnistimi për krime lufte mund të jetë pjesë e bisedimeve, është befasi për Kryeministrin

Kategoritë0 komente