Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Qesharake: Mënyra si numëron paratë ky shqiptar të bën të qeshësh me lotë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qesharake: Mënyra si numëron paratë ky shqiptar të bën të qeshësh me lotë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qesharake: Mënyra si numëron paratë ky shqiptar të bën të qeshësh me lotë

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,476 shikime
 • 1,476 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente