Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria duhet ta shpëtojë vendin nga kolapsi energjetik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria duhet ta shpëtojë vendin nga kolapsi energjetik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria duhet ta shpëtojë vendin nga kolapsi energjetik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7 shikime
 • 7 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

OEK përmes një konference urgjente ka njoftuar qytetarët lidhur me krizën energjetike që vendin po e presin në ditët në vazhdim.

Kategoritë


0 komente