Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Qeveria e Kosovës s’do të sponsorizojë ligj për shfuqizimin e Speciales”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Qeveria e Kosovës s’do të sponsorizojë ligj për shfuqizimin e Speciales”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Qeveria e Kosovës s’do të sponsorizojë ligj për shfuqizimin e Speciales”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Qeveria e Kosovës s’do të sponsorizojë ligj për shfuqizimin e Speciales”

Kategoritë


0 komente