Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria e merr vendimin e madh për rininë dhe sportin e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria e merr vendimin e madh për rininë dhe sportin e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria e merr vendimin e madh për rininë dhe sportin e Prishtinës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 614 shikime
 • 614 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Republikës së Kosovës ia ka dhënë një lajm fantastik kryeqytetit, rinisë së tij, e në veçanti futbollistëve të rinj të të gjitha grupmoshave të klubit më të madh në vend, FC Prishtina sot

Kategoritë


0 komente