Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria Haradinaj dëshiron rritje e numrit të lojërave të fatit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria Haradinaj dëshiron rritje e numrit të lojërave të fatit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria Haradinaj dëshiron rritje e numrit të lojërave të fatit

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 723 shikime
 • 723 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente