Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Qeveria Haradinaj, më e dobëta dhe më skandalozja që ka pasur ndonjëherë Kosova”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Qeveria Haradinaj, më e dobëta dhe më skandalozja që ka pasur ndonjëherë Kosova”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Qeveria Haradinaj, më e dobëta dhe më skandalozja që ka pasur ndonjëherë Kosova”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 136 shikime
 • 136 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Qeveria Haradinaj, më e dobëta dhe më skandalozja që ka pasur ndonjëherë Kosova”

Kategoritë


0 komente