Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria me plan për kompensimin e bujqve për dëmet e të reshurave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria me plan për kompensimin e bujqve për dëmet e të reshurave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria me plan për kompensimin e bujqve për dëmet e të reshurave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të reshurat kanë shkaktuar dëme gjithandej Kosovës. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se janë duke punuar për të gjetur një mënyrë qoftë për mbrojtje apo kompensimin e dëmeve të bujqve.

Kategoritë


0 komente