Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria ndan 500 mijë euro për vitin e Skënderbeut dhe miraton koncept dokumentin për pagat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria ndan 500 mijë euro për vitin e Skënderbeut dhe miraton koncept dokumentin për pagat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria ndan 500 mijë euro për vitin e Skënderbeut dhe miraton koncept dokumentin për pagat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Megjithëse kërkesa e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj ishte që të ndahen mjete në vlerë prej 943 mijë euro, për shënimin e 550 vjetorit të vdekjes së Skënderbeut, Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur ka ndarë vetëm 500 mijë euro për këtë aktivitet.

Kategoritë


0 komente