Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria ndanë 50 mijë euro për deponinë e mbeturinave inerte në Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria ndanë 50 mijë euro për deponinë e mbeturinave inerte në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria ndanë 50 mijë euro për deponinë e mbeturinave inerte në Prizren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MMPH) dhe komuna e Prizrenit kanë nënshkruar sot një marrëveshje për ndërtimin e deponisë së mbeturinave inerte në Prizren.

Kategoritë


0 komente