Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Qeveria përcaktohet për krijimin e ushtrisë me ligj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria përcaktohet për krijimin e ushtrisë me ligj

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria përcaktohet për krijimin e ushtrisë me ligj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 544 shikime
 • 544 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria përcaktohet për krijimin e ushtrisë me ligj

Kategoritë0 komente