Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

QKK - Qendra Kinematografike e Kosovës

10 shfaqje | 10 video | 300,636 shikime

Qendra Kinematografike e Kosovës është institucion me atributet e autoritetit qendror për kinematografi. Në këtë kanal do të shfaqen filma të prodhuar nga regjisorët kosovarë dhe që janë të subvencionuar nga QKK.    -    Na ndiqni në faqen tonë zyrtare në facebook : www.facebook.com/qendrakinematografikeekosoves

Alternate Text