Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
QKSS me udhëzues për gazetarët për raportimin e ekstremizmit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
QKSS me udhëzues për gazetarët për raportimin e ekstremizmit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

QKSS me udhëzues për gazetarët për raportimin e ekstremizmit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qendra Kosovare për Studime të Sigurisë, ka publikuar udhëzuesin për gazetarët “Ekstremizmi i dhunshëm dhe mediat”, i cili do t’iu shërbej mediave dhe gazetarëve për të kuptuar me shumë rreth termeve që organizatat terroriste përdorin për të shpërndarë propagandë përmes komunikimit.

Kategoritë


0 komente