Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qumështarët bëhen pjesë të grupeve punuese në Ministrinë e Bujqësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qumështarët bëhen pjesë të grupeve punuese në Ministrinë e Bujqësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qumështarët bëhen pjesë të grupeve punuese në Ministrinë e Bujqësisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Bujqësisë sot në mbledhjen e grupeve punuese për qumështarët nuk i kishte përfshirë edhe shoqatat e fermerëve dhe qumështarëve, mirëpo pas një takimi ndërmjet drejtuesve të këtyre shoqatave me sekretarin e ministrisë së Bujqësisë, kanë arritur marrëveshje që këto shoqata të përfshihen në këto grupe.

Kategoritë


0 komente