Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

​Qytetarët e paguajnë dyfish më shtrenjtë ujin që konsumojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Qytetarët e paguajnë dyfish më shtrenjtë ujin që konsumojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Qytetarët e paguajnë dyfish më shtrenjtë ujin që konsumojnë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike e ka dërguar në Kuvend raportin e Auditimit për KRU “Prishtina” për vitin 2017, për shkak të parregullsive që janë gjetur aty.

Kategoritë0 komente