Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qytetarët e Vushtrrisë të pakënaqur me rrënimin e Qendrës së Kulturës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët e Vushtrrisë të pakënaqur me rrënimin e Qendrës së Kulturës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët e Vushtrrisë të pakënaqur me rrënimin e Qendrës së Kulturës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në Vushtrri është rrënuar kujtesa shoqërore e qytetarëve të Vushtrrisë, për ta ndërtuar një objekt të ri e që në arkitekturë njihet si Kitsch ose “alla Shkupi”.

Kategoritë


0 komente