Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qytetarët kërkojnë drejtësi për Shkëlqim Pllanën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët kërkojnë drejtësi për Shkëlqim Pllanën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët kërkojnë drejtësi për Shkëlqim Pllanën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Drejtësi për Shkëlqimin – Stop dhunës” ishte parulla që mbanin në duar qytetarët që kishin dalë për të marshuar në kërkim të drejtësisë për Shkëlqim Pllanën, i riu që u vra me thikë para disa ditësh.

Kategoritë


0 komente