Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Qytetarët me protesta kërkojnë asfaltimin e rrugës Kijevë-Malishevë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët me protesta kërkojnë asfaltimin e rrugës Kijevë-Malishevë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët me protesta kërkojnë asfaltimin e rrugës Kijevë-Malishevë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 206 shikime
 • 206 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qytetarët me protesta kërkojnë asfaltimin e rrugës Kijevë-Malishevë

Kategoritë0 komente