Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Qytetarët shajnë në shqip dhe serbisht Gjuriqin teksa dërgohet në Stacionin Policor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetarët shajnë në shqip dhe serbisht Gjuriqin teksa dërgohet në Stacionin Policor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetarët shajnë në shqip dhe serbisht Gjuriqin teksa dërgohet në Stacionin Policor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,551 shikime
 • 1,551 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente