Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Qytetari grushton policin e Kosovës gjatë arrestimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qytetari grushton policin e Kosovës gjatë arrestimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qytetari grushton policin e Kosovës gjatë arrestimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 9,298 shikime
 • 9,298 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një video e siguruar nga Insajderi shfaqë dhunën e një qytetari ndaj një Polici në Klinë, të cilin e grushton gjatë arrestimit të tij.

Kategoritë0 komente