Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Rahoveci fton të gjithë të kthehen me pamje kah vneshta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Rahoveci fton të gjithë të kthehen me pamje kah vneshta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Rahoveci fton të gjithë të kthehen me pamje kah vneshta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Rahovec çdo gjë është gati për mbajtjen e festivalit të rrushit, që tashmë është tradicional “HardhFest”, pasi sivjet pritet të jetë më i veçantë, meqë do të sjellë në Rahovec për performancë, njërin prej kitaristëve dhe vokalistëve më të fuqishëm në botë.

Kategoritë


0 komente