Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rahovecianët ekspozojnë produktet e tyre në festivalin Agrofesta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rahovecianët ekspozojnë produktet e tyre në festivalin Agrofesta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rahovecianët ekspozojnë produktet e tyre në festivalin Agrofesta

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edicioni i katërt i festivalit të agrikulturës “Agrofesta”, është mbajtur sot në Krushë të Madhe të Rahovecit, ku janë ekspozuar prodhimet agrare të këtij fshati dhe rrethinë.

Kategoritë


0 komente