Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rakiq pret fitoren e Listës Serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rakiq pret fitoren e Listës Serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rakiq pret fitoren e Listës Serbe

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Serbë të shumtë sot kanë filluar të votojnë në veriun e Mitrovicës. Për të votuar qysh herët në Shkollën e Mesme Teknike në veri ka ardhur edhe kandidati për kryetar të komunës së Mitrovicës Goran Rakiq.

Kategoritë


0 komente