Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rama: FSK e gatshme për misionin e ri, presim vendimin politik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rama: FSK e gatshme për misionin e ri, presim vendimin politik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rama: FSK e gatshme për misionin e ri, presim vendimin politik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, ka konfirmuar edhe një herë se forca që ai drejton është e gatshme të marrë misionin e ri, porse vetëm duhet vendimi politik. Këtë ai e ka thënë në raportim para anëtarëve të Komisionit për Punë të Brendshme, ku edhe ka paraqitur raportin vjetor.

Kategoritë


0 komente