Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rama-Haradinajt: Heqë kravatën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rama-Haradinajt: Heqë kravatën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rama-Haradinajt: Heqë kravatën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 81 shikime
 • 81 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Derisa të gjithë kryeministrat e vendeve të Ballkanit perëndimor janë parë pa kravat në takimin joformal për integrimin rajonal ekonomik, ashtu nuk ndodhi edhe me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Kategoritë


0 komente