Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ramiz Lladrovci duket se nuk është i kënaqur me përkthyesin e tij.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ramiz Lladrovci duket se nuk është i kënaqur me përkthyesin e tij.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ramiz Lladrovci duket se nuk është i kënaqur me përkthyesin e tij.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, pati një moment pakënaqësie gjatë gjali9mit të tij në ceremoninë e pritjes së zëvendëspresidentit të Parlamentit Evropian, Rainer Wieland.

Kategoritë


0 komente