Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ramos tenton ta përshëndes Salah, por ky i fundit befason të gjithë me reagimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ramos tenton ta përshëndes Salah, por ky i fundit befason të gjithë me reagimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ramos tenton ta përshëndes Salah, por ky i fundit befason të gjithë me reagimin

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 387 shikime
 • 387 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e injoron Salah lojtarin e Realit

Kategoritë0 komente