Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ia ka marrë dorën e s'po ndalet: Haradinaj ia krisë këngës sërish
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ia ka marrë dorën e s'po ndalet: Haradinaj ia krisë këngës sërish

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ia ka marrë dorën e s'po ndalet: Haradinaj ia krisë këngës sërish

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 491 shikime
 • 491 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente