Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ramushit i humb fjalimi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ramushit i humb fjalimi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ramushit i humb fjalimi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas zgjedhjes në postin e kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj i emocionuar mbeti për një kohë duke kërkuar fjalimin, të cilin mezi e gjënë mes shumë fletëve që kishe në vendin ku qëndronte më parë ulë, raporton KosovaPress.

Kategoritë


0 komente