Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rashiti shpjegon gjendjen në Veri: Nuk është vetëm Oliver Ivanoviq
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rashiti shpjegon gjendjen në Veri: Nuk është vetëm Oliver Ivanoviq

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rashiti shpjegon gjendjen në Veri: Nuk është vetëm Oliver Ivanoviq

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,011 shikime
 • 2,011 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rashiti shpjegon gjendjen në Veri: Nuk është vetëm Oliver Ivanoviq

Kategoritë


0 komente