Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rasti i BIK-ut, Zeka është tmerruar, Damka nuk ka për çfarë të arsyetohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rasti i BIK-ut, Zeka është tmerruar, Damka nuk ka për çfarë të arsyetohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rasti i BIK-ut, Zeka është tmerruar, Damka nuk ka për çfarë të arsyetohet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2 shikime
 • 2 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Organizimi i “lutjes së fitores” në mbështetje të Forcave të Armatosura të Turqisë kundër kurdëve nga Bashkësia Islame e Kosovës, nga deputeti Milaim Zeka dhe deputetja Time Kadrija po shihen si rast i parë në botë që në ndonjë xhami apo kishë të mbahet një ritual në mbështetje të luftës së ushtarëve kundër një vendi tjetër dhe veprime të pa pranueshme që duhet dënuar. Ndërsa nga deputeti turk Fikrim Damka po shihet si normale .

Kategoritë0 komente